Zapowiedź weekendu Sokoła (10.06-11.06)

Nadszedł czas na ligowe ostatki. Trampkarzy czeka wyjazdowy pojedynek z liderem z Bielska-Białej. Seniorzy powalczą przy P7 o komplet punktów na zakończenie sezonu.   


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Woszczyce

11.06.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 30 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem LKSu Woszczyce, który w ubiegłej kolejce wygrał z Unią Bieruń Stary 3:1.Przypomnijmy nasza drużyna przegrała z Międzyrzeczem 0:1. Drużyna Woszczyc po 20 kolejkach ze zdobyczą 53 punktów (17 wygranych, 2 remisy, 10 porażek) plasuje się na 3 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 38 punktów po 29 kolejkach(11 wygranych, 5 remisów, 13 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli. W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepsza okazał się drużyna Woszczyc wygrywając 3:1 (bramka – Kacper Kudyba).
W przerwie meczu tradycyjne losowanie nagród od Naszych sponsorów.

Pozostałe mecze 30 kolejki:
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Polonia Międzyrzecze
Unia Bieruń Stary – LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór – Znicz Jankowice 
LKS Studzionka – LKS II Goczałkowice Zdrój
Czapla Kryry – Siódemka Tychy 
LKS Gardawice – LKS Frydek
GKS Krupiński Suszec – Stal Chełm Śląski


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
BBTS Podbeskidzie – LKS SOKÓŁ WOLA
10.06.2022 godz. 14:45
ul. Olimpijska 14, Bielsko-Biała

W dziesiątej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym BBTS Podbeskidzie.
Drużyna z Bielska-Białej w ostatniej kolejce pauzowała. Natomiast Nasz drużyna trampkarzy przegrała 1:6 z pszczyńską Iskrą. Podbeskidzie aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła plasują się miejscu piątym.