Zapowiedź weekendu Sokoła (08.10)

Przed Nami kolejny piłkarski weekend Naszych drużyn. Seniorzy jadą do lidera z Bierunia Nowego. Juniorzy zaczynają rundę rewanżową, domowym meczem z Wisła Wielką. Mecz trampkarzy z Czułowianka przełożony na listopad.


Klasa A
BAP PIAST GOL LKS SOKÓŁ WOLA
08.10.2022 godz. 15:30
ul. Warszawska 270,
Bieruń

W ramach 10 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem BAP Piast Gol, który w ubiegłej kolejce wygrał 3:1 z wyrską Fortuną. Przypomnijmy Nasza drużyna przegrała 0:2 z Cielmicami. Zespół Piast Gol po 8 kolejkach ze zdobyczą 22 punktów plasuje się na 1 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 9 punktów po 8 kolejkach plasuje się na 12 miejscu ligowej tabeli.

Pozostałe mecze 10 kolejki:
Ogrodnik Cielmice – Znicz Jankowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Fortuna Wyry
Unia Bieruń Stary – LKS Frydek
Leśnik Kobiór – LKS Studzionka
Czapla Kryry – GKS Krupiński Suszec
Siódemka Tychy – LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski – LKS Gardawice


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Wisła Wielka
08.10.2022 godz. 11:00
ul. Pszczyńska 7 , Wola

W ramach 6 kolejki drużyna juniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem LKS Wisła Wielka, który w ubiegłej kolejce nie rozegrał spotkania z Łaziskami (mecz przełożony). Przypomnijmy drużyna juniorów Sokoła wygrała z Siódemką 12:0. W pierwszy meczu pomiędzy Sokołem a Wisła Wielką, lepsi okazali się Nasi juniorzy wygrywając 5:2. Drużyna Wisły Wielkiej plasuje się na piątym miejscu w ligowej tabeli, natomiast Nasi juniorzy na miejscu czwartym.