Koniec marzeń o Pucharze

Losowanie 1/2 Finału Pucharu Polski przydzieliło nam bardzo dobrego przeciwnika, którym jest III-ligowy Pniówek Pawłowice. Jak wiadomo mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami, niestety nie tym razem. Porażka 2:1 zabiera nam marzenia o triumfie w tych rozgrywkach.


Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu musieliśmy czekać do 23 minuty gdy po faulu w polu karnym Naszego zawodnika sędzie odgwizdał przewinienie. Pewnym strzałem jedenastkę na bramkę zamienił W. Caniboł, 0:1 dla gości. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Nasz zespół szybko zdobywa bramkę po ładnej akcji, którą rozpoczęła się od J. Farugi, a zakończył ją mocnym strzałem A. Stawowy. Niestety to do zespołu z Pawłowic należało ostatnie słowo i po zamieszaniu w Naszym polu karnym piłkę przejęli zawodnicy Pniówka gdzie zagrali na skrzydło, a tam bardzo dobrym dośrodkowaniem popisał się Kopacz, a na bramkę zamienił je ponownie W. Caniboł. Wynik spotkania już nie uległ zmianie, choć w końcówce rzuciliśmy się do ataku lecz niestety nie przyniosło to korzyści w postaci bramki.

Przykrym akcentem tego spotkania jest kontuzja odniesiona przez B. Więckowskiego, mamy nadzieję że to nic poważnego i Nasz napastnik szybko wróci do zdrowia.

LKS Sokół Wola 1:2 (0:1) Pniówek Pawłowice
10.10.2018 godz. 16:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

Skład LKS Sokół Wola:

K. Zieliński – P. Wyrobek, Ł. Grabowiecki, B. Koczy, J. Jucha – A. Stawowy (82 min. F. Niesyto), P. Bula, K. Chlebowski (63 min. T. Porczyński), J. Faruga (63 min. M. Lendzion) – B. Więckowski (30 min. J. Krawczyk), G. Kuźnik

0:1 – W. Caniboł, 23 min. (R. Karny)
1:1 – A. Stawowy, 48 min.
1:2 – W. Caniboł, 56 min.

Skrót meczu:

—> https://www.youtube.com/watch?v=PMm0tV1v8kU <—

Śląski Związek Piłki Nożnej na nasz temat:

—> http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/2371/sokol-wola-honorowo-pozegnal-sie-z-pucharem-polski-i-stracil-napastnika <—


Już dziś zapraszamy Państwa w sobotę na spotkanie z MK Górnik 09 Mysłowice o nowej porze

LKS Sokół Wola – MK Górnik 09 Mysłowice
13.10.2018 godz. 15:00
ul. Pszczyńska 7, Wola