Bardzo ważne przełamanie na własnym stadionie

Nie najlepszy początek, z pozytywnym finałem. Wygrana z MK Górnik 09 Mysłowice 5:2 daje nadzieje na kolejne spotkania.


Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Naszych zawodników, choć nie takie proste jak wskazuje wynik. Strzelanie rozpoczęła drużyna przyjezdna z Mysłowic za sprawą K. Gondzika, który wykorzystał błąd Naszego bramkarza. Bardzo dobry kontratak wyprowadzony przez Mateusza Lendziona skutkujący zdobyciem bramki przez Grzegorza Kuźnika. Wynik do przerwy 1:1. Po zmianie stron nie musieliśmy długo czekać na kolejnego gola, bo już w 48 minucie bramkę po małym zamieszaniu w polu karnym zdobywa Piotr Bula. Ponownie po ładnej akcji środkiem rozegranej przez Nasz zespół bramkę numer 3 dla Naszej drużyna zdobywa P. Bula. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i tak w 71 minucie przez niefrasobliwość obrońców drużyny gości bramkę po małym ping-pongu zdobywa wprowadzony Wojciech Tomala. Zespół przyjezdny nie chciał być gorszy i w końcówce spotkania zdobywa bramkę na 4:2. Ale to do naszego zespołu należało ostanie słowo i tak bramkę numer 5 zdobył Krzysztof Chlebowski. Wynik spotkania 5:2 dla LKS Sokół Wola.

Klasa Okręgowa “Zina” Grupa 1
LKS Sokół Wola 5:2 (1:1) MK Górnik 09 Mysłowice
13.10.2018 godz. 16:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

Skład LKS Sokół Wola:

K. Zieliński – P. Wyrobek, R. Kula, B. Koczy (78 min. M. Jarnot), A. Sosna – A. Stawowy (80 min. T. Porczyński), J. Faruga – M. Lendzion (66 min. W. Tomala), P. Bula (77 min. K. Chlebowski), G. Kuźnik – J. Krawczyk

0:1 – K. Gondzik, 24 min.
1:1 – G. Kuźnik, 33 min.
2:1 – P. Bula, 48 min.
3:1 – P. Bula, 55 min.
4:1 – W. Tomala, 74 min.
4:2 – A. Bogdański, 89 min.
5:2 – K. Chlebowski, 90 + 3 min.

Skrót meczu:

—> https://www.youtube.com/watch?v=8g5G7E29YvE <—