Weekendowy rozkład jazdy (03.11. – 04.11.)

Niezwykle emocjonujący weekend przed nami. Po zeszłotygodniowej wygranej z liderem AKS Mikołów, apetyt rośnie w miarę jedzenia więc czekamy na pojedynek z Pogonią Imielin, z która również liczymy na bardzo ciekawe starcie. Może ponownie sprawimy małą niespodziankę?? Mecz na szczycie w Juniorach Starszych.


Poprzednie spotkanie z AKS Mikołów przyniosło bardzo dużo pozytywnych emocji, tym razem kolejny zespół ze szpicy tabeli przybędzie na stadion przy ul. Pszczyńskiej 7 Pogoń Imielin. Znamy klasę przeciwnika z poprzednich sezonów, ale nam też zdarzało się urwać im punkty, dlaczego i nie tym razem? Kolejka nr 14 zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Klasa Okręgowa “Zina” Grupa 1
LKS Sokół Wola – Pogoń Imielin

03.11.2018 godz. 14:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

 


Na brak emocji nie możemy również narzekać rozgrywkach młodzieżowych, gdzie nasze zespołu znajdują się w ligowej czołówce. Zespół Trampkarza Młodszego rozegra swoje ostanie spotkanie w ramach IV ligi Trampkarzy Młodszych z nieprzewidywalnym zespołem Krupińskiego Suszec.

Trampkarz Młodszy C2
Krupiński Suszec – LKS Sokół Wola
03.11.2018 09:00
ul. Piaskowa 25c, Suszec

 


To na co wszyscy w klubie czekają to mały rewanż na zespole Pniówka Pawłowice za porażkę seniorów w Pucharze Polski. Juniorzy Starsi aktualni liderzy tabeli zmierzą się z wiceliderem rozgrywek IV ligi Juniora Starszego A1. Nasz drużyna przewodzi w tabeli z kompletem zwycięstw, natomiast zespół z Pawłowic po niespodziewanej porażce z zespołem Czarni Piasek traci do Nas 3 punkty.

Junior Starszy A1
LKS Sokół Wola – GKS Pniówek Pawłowice
04.11.2018 11:00
ul. Różana 25, Wola

 

Zapraszamy na mocny zastrzyk emocji!!