Studio Kosmetyczne Iwona partnerem Sokoła Wola

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z kolejnym Partnerem – Studio Kosmetyczne Iwona Waliczek – Nycz. Podczas wiosennych, domowych spotkań naszej drużyny do rozlosowanie będą vouchery na usługi oferowane przez Partnera.

Studio zlokalizowane jest w Woli przy ulicy Pszczyńskiej 9 (budynek basenu – wejście bezpośrednio od strony parkingu). W ofercie gabinetu znaleźć można m. in.: zabiegi kosmetyczne, makijaż permanentny, manicure, pedicure, regulacja brwi, henna, depilacja woskiem, przedłużanie i stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni / stóp, mezoterapia, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, masaż twarzy, masaż relaksacyjny / odchudzający, makijaże okolicznościowe, zabiegi kolagenowe / parafinowe, ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, przekłuwanie uszu oraz wiele innych.

Więcej o zakresie świadczonych usług znaleźć można na profilu Partnera pod adresem: https://www.facebook.com/StudioMiedzyrzecze/

Zapraszamy przedstawicielki płci pięknej na stadion Sokoła, gdzie będzie okazja wygrania vouchera. Pierwsza z nich już podczas inauguracyjnego spotkania z LKS Wisła Wielka, które odbędzie się 14 marca.