Zapowiedź piłkarskiej soboty (19.03)

Seniorów w drugiej kolejce czeka domowe spotkanie z Jankowicami.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – Znicz Jankowice

19.03.2022 godz. 15:30
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 17 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Znicza Jankowice, który w ubiegłej kolejce wygrał z Unią Bieruń Stary 3:0 .Przypomnijmy Nasza drużyna przegrała z LKSem Brzeźce 1:3. W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepszy okazał się Sokół wygrywając 2:1 (bramki. A.Sosna ). Drużyna Jankowic po 15 kolejkach ze zdobyczą 16 punktów (5 wygranych,1 remis,9 porażek) plasuje się na 15 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 28 punktów po 16 kolejkach(9 wygranych, 1 remis, 6 porażki) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli.
W przerwie meczu tradycyjne losowanie nagród.
ZAPRASZAMY NA PSZCZYŃSKĄ 7!!!

Pozostałe mecze 17 kolejki:
LKS Frydek – Czapla Kryry  
Siódemka Tychy – LKS II Goczałkowice-Zdrój
LKS Gardawice – Stal Chełm Śląski
LKS Studzionka  – Polonia Międzyrzecze
Krupiński Suszec – LKS Woszczyce
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS Brzeźce 
Unia Bieruń Stary – Leśnik Kobiór