post

Podsumowanie weekendu Sokoła (13.05-16.05)

Przełamanie Seniorów w Tychach. Juniorzy ulegli nieznacznie liderowi z Brzeźc. Trampkarze bliscy zdobycia pierwszy punktów w meczu z Siódemką.


Future Sport Klasa A
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA 1:3 (1:1)

15.05.2022 godz. 16:00
ul. Edukacji 7, Tychy

1:0 – Grzegorz Pytel,10min
1:1 – Remigiusz Żyła ,45+1 min.
1:2 – Jakub Jucha,81min.
1:3 – Grzegorz Kuźnik,90+1min.
Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmusi – M.Janosz, A.Wróbel, P.Żakieta (65’min D.Kaczmarczyk), P.Kwaśniewsk (68min G.Kuźnik), 
-J.Kubeczko (55’min W.Tomala), A.Sosna, D.Nowok,J.Jucha,T.Śmieja, R.Żyła  
Rez: A.Haratyk

Pozostałe mecze 25 kolejki:
LKS Woszczyce
– Czapla Kryry 3:0
Polonia Międzyrzecze  – LKS Brzeźce 3:1
Stal Chełm Śląski – Znicz Jankowice 3:2
LKS II Goczałkowice Zdrój – Leśnik Kobiór 3:1
LKS Frydek – Unia Bieruń Stary 0:1
LKS Gardawice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3:1
LKS Studzionka – Krupiński Suszec 2:1


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Brzeźce 0:2 (0:1)
14.05.2022 godz. 11:15
ul. Pszczyńska 7 Wola

0:1 – Eryk Wyleżuch,12 min
0:2 – Eryk Wyleżuch,47 min
Skład LKS Sokół Wola:
A.Haratyk – M.Pietras(75’min M.Szczotka),, M.Jaranowski, K.Pająk, A.Klaja,J.Kubeczkoi (43’min B.Stefański) 
-M.Niesyto, R.Kasprzycki, E.Tomala, F.Czarnynoga(60’min E.Jarnot), B.Piwowar(85’min P.Warkocz)
Rez:


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy 1:2 (1:1)
13.05.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7,Wola

1:0 – Piotr Stawowy,23 min
1:1 – Szymon Rzepus,33 min
1:2 – Artur Leśniowski,60 min
Skład LKS Sokół Wola:
D.Kruczyński – Sz.Kotyrba, B.Nowak, B.Fotlyn, A.Banach,N.Andrzejak
-M.Szczotka, M.Lysko,P.Stawowy, B.Watoła,F.Janosz
Rez: P.Moroń, T.Hamik,T.Grabolus,D.Podleś,E.Jarnot

WIDEO:


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Bieruń Stary – LKS SOKÓŁ WOLA 6:0 (2:0)
16.05.2022 godz. 18:00
ul. Chemików 40 ,Bieruń Stary

1:0 – Piotr Stawowy,23 min
1:1 – Szymon Rzepus,33 min
1:2 – Artur Leśniowski,60 min
Skład LKS Sokół Wola:
D.Kruczyński – Sz.Kotyrba, B.Nowak, B.Fotlyn, A.Banach,N.Andrzejak
-E.Jarnot, M.Lysko,F.Janosz,T.Hamik,T.Grabolus,
Rez: D.Podleś, B.Watoła,M.Szczotka,P.Stawowy